Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 10
» Najnowszy użytkownik: RobChix
» Wątków na forum: 10
» Postów na forum: 10

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 4 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 2 Gość(i)
Google, Yandex

Ostatnie wątki
PolandAirways Lvery
Forum: Donwload
Ostatni post: daniel12
30-12-2018, 15:06
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Charts do X-plane
Forum: Ogólny
Ostatni post: daniel12
29-11-2018, 18:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 203
Pazdziernikowa aktualizac...
Forum: Nowości świata komputerowego
Ostatni post: daniel12
02-10-2018, 02:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 393
Farming Simulator 2019
Forum: Premiery Gier
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 21:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 280
Regulamin cz2.
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 19:18
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 345
Regulamin cz.1
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 19:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 303
║ RANGA/KANAŁ VIP ║
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 19:01
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 307
║ JAK POSIADAĆ KANAŁ? ║
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 18:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 263
║ Taryfikator Banów ...
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 18:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 328
║ Regulamin Serwera ║
Forum: Regulaminy
Ostatni post: daniel12
01-10-2018, 18:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 284

 
  PolandAirways Lvery
Napisane przez: daniel12 - 30-12-2018, 15:06 - Forum: Donwload - Brak odpowiedzi

Do pobrania instalka malowań dla wirtualnej lini lotniczej PolandAirways dla x-plane 11

Nowa wersja 1.0.3 18-01-2019 

Donwload

Wydrukuj tę wiadomość

  Charts do X-plane
Napisane przez: daniel12 - 29-11-2018, 18:15 - Forum: Ogólny - Brak odpowiedzi

Udostepniam własną instalkę z charts xplane zgodne  z ZIBO 737 oraz Pipstel Pantera po zainstalowaniu na pulpicie jest skrót do udpate jest to wersja beta rozwojowa wszelkie uwagi mile widziane 

Lotniska zawarte w instalatorze:

EPGD - Gdańsk
EPWA - Warszawa Chopina
EPWR - Wrocław
EPZG - Babimost Zielona Góra

oczywiście są dodawane kolejne
Sprawdzaj Update

Dodane kolejne Lotniska:

EPKK - Kraków - Balice
EPLL  - Łódz - Lublinek
EPPO - Poznań - Ławica
EPSC  - Szczecin - Goleniów

Dodane kolejne Lotniska:

AGGH
AYPY  
BGBW  
BGKK  
BGSF
BGTL
BIAR
BIEG
BIKF
BIRK
BKPR
CYBG
CYCL
CYDF
CYEG
CYEU
CYEV
CYFB
CYFC
CYFIDonwload wersja 1.0.2

Wydrukuj tę wiadomość

Photo Pazdziernikowa aktualizacja windows-10.
Napisane przez: daniel12 - 02-10-2018, 02:02 - Forum: Nowości świata komputerowego - Brak odpowiedzi

Najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych dwóch tygodni do pierwszych użytkowników trafi październikowa aktualizacja Windows 10. To druga duża aktualizacja systemu w tym roku. Sprawdzamy, co nowego.


Windows 10 co miesiąc otrzymuje aktualizacje serwisowe, a dwa razy do roku również te rozwojowe. Te pierwsze polegają wyłącznie na usuwaniu usterek i luk w zabezpieczeniach. Te drugie to usprawnienia istniejących mechanizmów i dodawanie nowych
Tak jak co roku, również i teraz druga aktualizacja rozwojowa Windows 10 pojawi się w październiku. Pojawi się ona w kilku podwersjach, w zależności od rodzaju sprzętu, z jakiego korzystamy. W tym tekście zajmiemy się wyłącznie wersją na komputery osobiste i tablety. W osobnym materiale omówimy nowości dla konsoli Xbox One.
Najnowsza aktualizacja pierwotnie znana była pod nazwą Redstone 5. Nazywana jest też Windows 10 October Update i zmienia numer wersji systemu do 1809
[/url]

Pażdziernikowa Aktualizacja Windows 10
– co nowego?

Nie sposób wymienić wszystkich zmian wprowadzonych przez Microsoft do swojego systemu. Tych, jak zawsze, są setki. Większość z nich to jednak drobiazgi – wszak Windows to dojrzały produkt i potrzebuje on bardziej konserwacji niż rewolucji. Skupimy się więc na najważniejszych nowościach, które w mniej lub bardziej zauważalny sposób bezpośrednio wpłyną na naszą codzienną pracę z komputerem bądź tabletem.


[url=https://www.spidersweb.pl/2018/09/pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10.html]Integracja telefonu z Androidem z twoim komputerem lub tabletem


[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-1.png]


Do systemu przybyła nowa aplikacja o nazwie Twój telefon. Wymaga ona też zainstalowania na urządzeniu, z którym będziemy synchronizować dane (Android Nougat lub nowszy). Pozwala ona na łatwy dostęp z poziomu komputera do naszych wiadomości SMS i rolki aparatu w telefonie. Możemy za jej pomocą odbierać i wysyłać wiadomości tekstowe bez odrywania rąk do komputera, a także szybko zgrać ostatnio wykonane fotografie – jeżeli z jakiegoś względu nie chcemy do tego używać OneDrive’a, Zdjęć Google czy innego podobnego rozwiązania.

Zaawansowany Schowek – wspólny z twoimi innymi urządzeniami


[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-2.png]


Schowek to miejsce, do którego trafiają dane po tym, jak je skądś skopiujemy (CTRL+C) lub wytniemy (CTRL+X). Od październikowej aktualizacji Windows 10, nasz Schowek będzie pamiętał nie tylko ostatnio umieszczony tam materiał, ale również i te poprzednie. Jakby tego było mało, nasz Schowek (na życzenie) może pamiętać historię ze wszystkich naszych urządzeń z Windows 10. Wkrótce też z systemami Android i iOS, jeżeli zdecydujemy się korzystać na nich z klawiatury SwiftKey.

Ciemny motyw Eksploratora plików


[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-3.png]Jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi w Windows 10 do tej pory nie doczekało się obsługi ciemnego motywu interfejsu. Gdy system zmieniał barwy i uruchomione na nim aplikacje, Eksplorator pozostawał nieubłaganie jasny. W końcu, z dużym opóźnieniem, nadrobiono tę zaległość.

Znacznie wygodniejsza systemowa wyszukiwarka


[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-4.png]Ta zmiana również była konieczna. I jest bardzo mile widziana. Interfejs systemowej wyszukiwarki zyskał teraz więcej miejsca w szerokości, czym zyskał na czytelności i funkcjonalności. Wyszukiwarka teraz znacznie umiejętniej dobiera nam elementy i obiekty najlepiej pasujące do wpisanego tekstu, oferuje ich wygodne podglądy i skróty do najbardziej sensownych kontekstowo działań.

Nowy sposób na zrzuty ekranowe[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-5.png]


Systemowa aplikacja Narzędzie Wycinanie doczekała się napisanej zupełnie od nowa następczyni. Wycinanie i szkicowanie – bo tak nazywa się nowe narzędzie – wyróżnia się przede wszystkim nowym interfejsem. Funkcjonalność pozostała ta sama, choć dzięki zmianom w układzie menu i ikon łatwiej teraz dopisywać adnotacje do zrzutów i przekazywać plik do innej aplikacji.

Jest coraz mniej powodów, by nie używać przeglądarki Edge

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-6.png]Microsoft posprzątał w jej interfejsie przeglądarki – szczególnie w menu Ustawień – i dodał do niej kilka użytecznych narzędzi. W tym możliwość automatycznego wyciszania lub blokowania samoodtwarzających się klipów wideo na witrynach (można to ustawiać globalnie i osobno dla każdej z witryn). Dodano listę Najpopularniejsze witryny do listy wywoływanej wciśnięciem prawego klawisza na skrócie do Edge’a. Dodano możliwość nadawania etykiet kartom schowanym na później. Wprowadzono też możliwość dostosowywania kolorystyki widoku do czytania.

Ustawienia dla monitorów HDR
[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-7.jpg]Monitory obsługujące HDR czy WCG (Wide Color Gamut) otrzymały dedykowaną podstronę w Ustawieniach systemu, dzięki którym możemy sprawdzić czy wszystko działa jak należy oraz ewentualnie przeprowadzić stosowną kalibrację.

Cień zamiast krawędzi i wizualne drobiazgi


[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-8.jpg]
Windows w subtelny sposób zmienia sposób, w jaki renderowane są okna aplikacji. Te nie będą już rozdzielone od siebie czarną cienką linią. Zamiast tego wprowadzone zostało subtelne cieniowanie. Dodatkowo, cała powłoka Windows została nieco odświeżona przez równie subtelne ozdobniki i przeźroczystości.

Pożegnanie marki Windows Defender
[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-9.jpg]
Moduł ochronny Windows nazywa się teraz, tak po prostu, Zabezpieczenia Windows. Na zmianie nazwy się jednak nie skończyło. Moduł zyskał nowe mechanizmy do obrony przed cybertakami, pozwala też na życzenie izolować w zwirtualizowanym kontenerze aplikacje webowe a także ustawiać prawa dostępu do folderów tylko wybranym aplikacjom.

Możesz sprawdzić, którą aplikację zamknąć, by dłużej pracować z dala od gniazdka

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-10.jpg]
Informację tę odczytasz z Menadżera zadań, który teraz domyślnie wyświetla dwie nowe kolumny związane z zużyciem energii. Ocena zużycia bierze pod uwagę to w jaki sposób, jak często i jak intensywnie dana aplikacja odwołuje się do procesorów CPU, GPU i do pamięci masowej.

Mów do mnie wielkimi literami

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-11.jpg]
W systemie pojawiło się nowe ustawienie, które w łatwiejszy sposób pozwala na ustawienie rozmiaru czcionki w interfejsie Windows i jego aplikacjach.

Nowy, wygodniejszy Skype

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-12.jpg]
Po aktualizacji Windows 10 otrzymamy dostęp do nowych wersji aplikacji sieci Skype. Główne nowości to możliwość dostosowywania kolorystyki interfejsu, nowy wygląd listy kontaktów i możliwość łatwego zarządzania obrazami z kamerek podczas wideokonferencji.

Aktualizacji doczekał się… Notatnik

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-13.jpg]Prawdopodobnie najprostsza aplikacja dołączana do Windows zyskała kilka nowości. W tym poprawną obsługę plików tekstowych z systemów z rodziny Unix lub Linux, wyszukiwarkę pozwalającą na skanowanie informacji również przed kursorem, możliwość zmniejszania i zwiększania rozmiaru tekstu oraz integrację z wyszukiwarką Bing.

Urządzenia Bluetooth z podglądem naładowania akumulatora

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-14.jpg]
Jeżeli nasze urządzenie Bluetooth obsługuje tę funkcję, Windows wyświetli poziom naładowania jego akumulatora. Dodatkowo, sam nas ostrzeże, jeżeli wykryje, że wspomniany poziom naładowania jest niski.

Filmy za dnia i filmy nocą

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-15.jpg]
Na nasze życzenie, Windows dostosuje jasność i kontrast odtwarzanego piku wideo lub strumienia do aktualnie panujących wokół nas warunków oświetleniowych. Funkcja ta zadziała tylko na urządzeniach wyposażonych w czujnik jasności.

Automatyczne sprzątanie pamięci podręcznej OneDrive’a

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-16.jpg]
Na nasze życzenie, system może sprawdzać jak często otwieramy pliki zsynchronizowane z OneDrive’em. Jeżeli okaże się, że po miesiącu (lub innym wybranym okresie) ani razu nie otwieraliśmy pliku, Windows może usunąć go z pamięci lokalnej naszego urządzenia, pozostawiając tylko migawkę i plik w chmurze.

Wyszukiwarka w Kalendarzu

[Obrazek: pazdziernikowa-aktualizacja-windows-10-17.jpg]
Po prostu więcej nie mówmy o tym, że przez taki długi czas systemowa aplikacja do Kalendarza nie zawierała wyszukiwarki. Już jest. Działa. CiiiiPaździernikowa aktualizacja Windows 10 – kiedy premiera i jak zaktualizować?Microsoft nie potwierdził oficjalnie daty premiery – wiemy tylko, że aktualizacja ukaże się w październiku. Jeżeli nie zmieniliśmy domyślnych ustawień urządzenia, aktualizacja zainstaluje się automatycznie. Będzie wymagać ponownego uruchomienia komputera, po którym nie będziemy mogli go używać przez 10-30 minut, w zależności od mocy obliczeniowej naszego sprzętu.

Aktualizacja będzie udostępniana falami – nie wszyscy ją otrzymają tego samego dnia. Niektóre urządzenia mogą ją otrzymać z dużym opóźnieniem, jeżeli okaże się, że występują problemy z konkretnymi aplikacjami czy elementami sprzętowymi w danym urządzeniu – aż do czasu opracowania stosownej łatki usuwającej problem.

Zródło:

https://www.spidersweb.pl/2018/09/pazdzi...ws-10.html

Wydrukuj tę wiadomość

  Farming Simulator 2019
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 21:41 - Forum: Premiery Gier - Brak odpowiedzi

[Obrazek: news-image99_en.jpg]
Nowy zwiastun „Zbiory” przenosi nas na pola bawełny i nie tylko

[img=656x0]https://media.farming-simulator.com/img/content/news/news-image99_en.jpg[/img]
Czas wyjść na zewnątrz i ubrudzić sobie ręce w polu! Odkryj podstawy pracy na roli i nowe rośliny uprawne — bawełnę — w nowym zwiastunie Zbiory, w którym widać najnowsze marki, pojazdy i narzędzia w grze Farming Simulator 19! 

Gra Farming Simulator 19 będzie dostępna 20 Listopada na konsole PS4, Xbox One oraz komputery PC i Mac. 


Wydrukuj tę wiadomość

  Regulamin cz2.
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 19:18 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi

Strona forum adres:
http://ts3online.net

 [size=10]Gracz może sie zwrócić do kadry Oficerskiej  o przyznanie "golda" (np. na demontaż modułów).
 Może to być rozpatrzone  pozytywnie  tylko wtedy jeśli gracz nie posiada własnego golda.
 
Jezeli Dowódca lub ktos z kardy Oficerskiej lub tez najwyższy rangą ogłosi godzinę ZERO jest dozwolona Samowolka słowna .

Nieznajomość regulaminu, nie zwalnia klanowicza z jego przestrzegania.!!!!!

    !!!  Nie Wolno !!!
Nie wolno klanowiczowi sprzedawać czołgów wpisanych w jego AKTA OSOBOWE. 
A jeżeli klanowicz dopuści się tego czynu zostanie automatycznie usunięty z klanu PHNW .
Klanowicz może sprzedać czołg po wcześniejszym ustaleniu z KADRĄ OFICERSKĄ .

Dnia 18.03.2018 co następuje  : W  porozumieniu z kadra oficerską ustala się iż każdy członek klanu PHNW zobowiązany jest do posiadania czołgu - VI i VIII oraz X tieru oraz rodzaj :
- lekki
- med.
- niszczyciel czołgów 
- czołg ciężki 
- artyleria
 
Otóż w/w czołgi musza posiadać klanowicze,  są one niezbędne do gry na Cw Twierdzach VI i VIII oraz X tieru
Ci gracze co nie posiadają w/w typów oraz tierów czołgów są zobowiązani  je uzupełnić , odkupić lub wymaksować.
Niedostosowanie się do w/w zaleceń spowoduje zamianę rangi z wyższej na niższą lub nałożeniem kary „ Patrz Regulamin klanu PHNW „ lub tez wydaleniem z klanu w ostateczności .


Wszelkie odstępstwa (w szczególnych przypadkach) od przepisów regulaminu, są możliwe po zaakceptowaniu ich wyłącznie przez Dowódcę klanu.

Dnia 24.02.2018 r. Utworzono Kodeks Karny dla klanu PHNW, który znajduje się na pokoju ARESZT WOJSKOWY celem uniknięcia wykroczeń co nie zwalnia klanowicza z zapoznaniem się tejże treści. Kodeksu Karnego obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej .


Złamanie któregoś  paragrafu regulaminu może skutkować NATYCHMIASTOWYM USUNIĘCIEM z Klanu.

Wydrukuj tę wiadomość

  Regulamin cz.1
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 19:17 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi

Regulamin Klanu PHNW

  Postanowienia ogólne.

Klan „ Polska Husaria Nieugięta Waleczna”, zwany dalej klanem PHNW powstał w celu dobrej zabawy w towarzystwie nowo poznawanych osób lubiących „bawić się w wojnę” na wirtualnych polach bitew.
 
Ambicją klanu PHNW jest zdobycie na Mapie Globalnej gry WoT prowincji przynoszących profity w postaci „złota”

                                                     I. Warunkiem Przyjęcia w Szeregi klanu PHNW jest:
1.§ Wiek powyżej 16 lat

2.§ KULTURA OSOBISTA

3.§ Posiadanie, co najmniej dwóch  pojazdów VI Tieru , oraz jednego VIII Tieru z podanej listy na Twierdzy 1 i 2 ( co najmiej dwa zgodne ).


4.§ Head Set (Słuchawki z mikrofonem)

5.§ PROGRAM :  TeamSpeak 3 

                                                                                      !!!!!!!! PAMIĘTAJ !!!!!!!!
                                                                 GDY JESTEŚ NA WOT MUSISZ BYĆ NA TEAM - SPEAKU.

  Nasz adres:                                                          
ts3online.net strefa vip 1  PHNW oraz strona http://ts3online.net

                            II. Władze klanu PHNW

Władzę w klanie sprawuje Dowództwo i Sztab

Dowódca  
Piotr_PC    

Zastępcy

glon500000 z-ca dowódcy
lotokot              
Wlodzimierz
Pozostała Kadra Oficerska to :
 -  Kyst12                     Oficer kadrowy
 -  Gatdet_fiter            Oficer Kadrowy 
 -  Dydek19                  Oficer Kadrowy
 - mwdraws                  Oficer Kadrowy
 - mints                         Oficer Kadrowy
 - mawerick_330           Oficer Webunkowy
 - 12Kevin                     Oficer Webunkowy
 -  Krogul15                   Oficer Webunkowy
 -                                   Oficer polowy
 -  DJ_Hazel                   Oficer polowy
 -                                    Oficer polowy
 -  MTX754                     Oficer polowy
 -  Siomal                        Oficer Wywiadu
 -                                     Kwatermistrz
                               
Decyzję o usunięciu członka klanu oraz w innych spornych przypadkach podejmuje  DOWÓDCA i SZTAB 

Decyzje Władz klanu PHNW nie podlegają dyskusji.

Oficer Wykonawczy może decydować o natychmiastowym wydaleniu z klanu.

Oficer Wykonawczy decyduje o przyjęciu oraz przywróceniu jezeli nie ma Dowódcy klanu.

Odwołana osoba może sie przez sztab  odwołac od decyzji wcześniejszej  do Dowódcy. 

Decyzja Dowódcy w powyższych i wszystkich innych sprawach jest podejmowana w jak najszybszym czasie i jest ostateczna.

                                            [b]  [size=20]    UWAGA !!!


Na Polecenie Dowódcy lub Oficera Wykonaczego może byc nagrywana rozmowa na pokoju oficerskim ,ogólnym lub też na innych pokojach. 

III. Obowiązki Członków klanu PHNW

1.§ Przestrzegać Regulamin klanu PHNW

2.§ Wykonywać polecenia i decyzje Władz klanu PHNW.

3.§ Brać czynny udział w Treningach, Zebraniach i Rozgrywkach.
 
4.§ Zakaz Udostępniania Danych Do Swojego Konta 
  
5.§ Nowoprzyjęty klanowicz ma obowiązek przyjąć zaproszenia do grona znajomych od każdego innego członka Klanu.

6.§ W pierwszej kolejnośći uczestniczymy w bitwach klanu.

7.§ Służyć radą i pomocą innym członkom naszego Klanu.

8.§ Wykazywać się dużą kulturą osobistą i nie dawać się sprowokować do nie etycznych zachowań i wypowiedzi.

9.§ Godnie reprezentować Klan PHNW .

10.§ Nie ujawniać spraw wewnętrznych Klanu PHNW osobom postronnym.

11.§ Wcześniej informowac kadrę oficerską  o dłużeszej planowanej nieobecności 30 dni. Uwczesne nie powiadomienie będzie skutkować natychmiastowym wydaleniem z klanu 

12.§ Posiadanie zapasu 200 000 kredytów.


13.§ Nowo Przyjęty klanowicz jest objęty 30 dniową  karencją , i  na czas tejże karencji, zostaje nałorzona ranga Rekruta a po odbyciu tejże karencji zostaje przemianowany na Szeregowego.


IV. Członek klanu PHNW ma prawo do:

1.§ Swobodnego wypowiadania swoich opinii zarówno na forum klanu PHNW jak i w pobitewnych dyskusjach i analizach odbytych rozgrywek.

2.§ Składania wniosków i sugestii dotyczących działalności klanu PHNW, jego strategii i taktyk bojowych.

3.§ Rekomendowania kandydatów na członków klanu oraz opiniowania rekrutów.
 
4.§ Zgłaszania wszelkich nieetycznych zachowań członków klanu PHNW.[/b]

Wydrukuj tę wiadomość

  ║ RANGA/KANAŁ VIP ║
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 19:01 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi

                                VIP
Kanał VIP nie uprawnia do uzyskania rangi VIP

Rangę VIP'a uzyskuje się po 300 dniach aktywności na TeamSpeaku.

1 ► Osoba ubiegająca sie o kanał Vip powinna mieć minimum 10 stałych osób na kanale następnie zgłosić się do jednego z administratorów z  prośbą o przydzielenie takiego kanału. (10 OSÓB POWINNO ZNAJDOWAĆ SI AKTUALNIE NA KANALE)
2 ► Na kanale VIP można uzyskać maksymalnie 6 podkanałów.
3 ► Uzytkownik zakladający kanał jest osobiście odpowiedzialny jako Channel Admin
4 ► Co Daje Ranga VIP  

-Vip ma prawo do posiadania 9 rang.
(Nie licząc unikalnych)
-Może posiadać własną ikonę na kanale.
-Może tworzyć podkanały.
-Zarezerwowany slot.
-Może używać Channel Comander'a.
-Nie jest przerzucany na AFK.
-Ma możliwość nagrywania na kanałach.
-Na kanałach z ograniczoną mową może dać sobie Talk Power'a.

                     
                           UWAGA

Jeżeli Vip będzie przeszkadzał lub jeżeli będą skargi na niego o przeszkadzanie na kanałach dostanie upomnienie następnie może zostać pozbawiony rangi VIP'a

Wydrukuj tę wiadomość

  ║ JAK POSIADAĆ KANAŁ? ║
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 18:54 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi

Wystarczy wejść na kanał ╠»WEJDZ TUTAJ I OTRZYMAJ PRYWATNY KANAL w  dziale Pomoc dostajesz prywatny kanał oraz 3 pod kanały które modyfikujesz jak chcesz

Wydrukuj tę wiadomość

  ║ Taryfikator Banów ║
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 18:22 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi- Wulgarny Nick.-Kick z servera(Ostrzeżenie).Ban na 1-2 godziny.

- Wulgarny Avatar.-Kick z servera(Ostrzeżenie).-Jeśli avatar nie zostanie zmieniony w 5 min.po zalogowaniu ban 1-2 godzin.

- Obraza Administratora. Ban 3-4 godziny.

- Utrudnianie wydarzeń serverowych.- Kick (Ostrzeżenie).- Ban 1-24 godzinny.

- Obraza innego użytkownika(Tylko udowdoniona!).- Ban od 12 godzin do 3 dni.

- Utrudnianie rozmów na kanałach publicznych.- Kick z servera (Ostrzeżenie).- Ban do 12 godzin.

- AFK na kanałach publicznych Kick z servera. 

- Spam. Kick (Ostrzeżenie) Ban 5-120 minut.

- Działanie na niekorzyść servera Ban permanentny.

- Reklamowanie innych serverów TS3 Ban permanentny. 

- Uporczywe wchodzenie na kanał kick z servera lub Ban 15 min.

- Złośliwe marnowanie czasu Administracji.(Prośba o pomoc admina następna rezygnacja z pomocy i powtarzanie tej czynności) Ban od 10 do 60min.

- Kary nie ujęte w żadnym z punktów mogą podlegać karze od kicka do 12 godzinnego bana.

- "Wkurwianie" Admina i bezsensowne "pierdolenie" Ban według Admina.

Wydrukuj tę wiadomość

  ║ Regulamin Serwera ║
Napisane przez: daniel12 - 01-10-2018, 18:10 - Forum: Regulaminy - Brak odpowiedzi

§1. Zakazy:

- Zakaz używania nicku "TeamSpeakUser" i "Android" itp.
- Zakaz używania wulgaryzmów w nickach, nazwach kanałów oraz opisach.
- Zakaz podszywania się pod innego użytkownika
- Zakaz obrażania innych użytkowników.
- Zakaz zastraszania, zagłuszania innych użytkowników.
- Zakaz nagrywania na kanałach bez zgody administratora.
- Zakaz uzywania przedrostkow: [ROOT][vROOT][HA][SSA][SA][SAOP][VIP] itp.
- Zakaz przebywania na kanałach w strefie "Pomoc" jeżeli niczego nie potrzebujemy.
- Zakaz nadmiernego spamowania na czacie.
- Zakaz ciągłego łączenia oraz rozłączania się z serwerem.
- Zakaz kopiowania jakichkolwiek rzeczy z naczeszgo serwera, ponieważ nie "Ty" to robiłeś/robiłaś!
- Zakaz Rekalmownia innych serwerów
- Zakaz wchodzenia na kanały w strefie "Pomoc" bez jakiej kolwiek potrzeby.


§2. Administracja:

- Obraza Administratora będzie nagradzana banem.
- Administrator ma prawo wyrzucić z serwera bądź zbanować na obrany przez niego okres czasu użytkownika, za łamanie regulaminu. 
- Administrator ma prawo wejść na każdy kanał w celach informacyjnych bez wcześniejszej zgody Chanel Admina kanału.
- Administrator ma prawo zmodyfikować każdy kanał, który w swojej nazwie zawiera treści niezgodne z regulaminem.
- Administracja zapewnia ochronę danych osobowych innych użytkowników.Dane nie są ujawniane bez zgody użytkownika.
- Administrator nie ma obowiązku przerzucać użytkownika na inny kanał,wykonana czynność może być formą grzeczności poza nią,ma on ważniejsze sprawy powiązane z Ts'em.
- Administratorzy nie są wybierani przypadkowo,każdy ma swoją rolę więc użytkownicy nie powinni się ich obawiać jeśli nie łamią regulaminu.


§3. Użytkownicy:

- Rangę rejestracja otrzymujemy od BOTA po 15 minutach aktywności na Teamspeak'u
- Każdy użytkownik może posiadać maksymalnie 7 rang Vip 9.
- Każdy użytkownik jest równy. Ma prawo wyrazić własne zdanie i opinie na dany temat.
- Każdy użytkownik ma prawo złożyć skargę na innego użytkownika poprzez poinformowanie o tym administratora serwera.
- Każdy użytkownik ma prawo złożyć uargumentowaną skargę na administratora serwera.
- Każdy użytkownik wstawiając własną fotografie (avatar) wstawia to na swoją odpowiedzialność.Ze względu iż komunikator głosowy Ts3 
  jest miejscem publicznym to każdy inny użytkownik może go zobaczyć oraz przeznaczony jest do szerokiego grona osób.
- Każdy użytkownik ma prawo przebywać na kanałach publicznych.
- Każdy użytkownik ma prawo uczestniczyć w eventach serwerowych.
- Każdy użytkownik ma prawo założyć własny kanał prywatny.
- Każdy użytkownik ma prawo przebywać na "Pomoc" jeżeli ma do niej sprawe itd.


§4. Kanały prywatne:

- Uzytkownik zakładający kanał jest osobiście odpowiedzialny jako Channel Admin, zwany dalej CA.
- Obowiązuje zakaz nagrywania. Na kanale można nagrywać, tylko i wyłącznie, gdy osoby na nim przebywające wyrażą zgodę.
- Kanał prywatny nie musi posiadać założonego hasła na kanał główny.
- Obowiązuje zakaz bezcelowego wyrzucania/banowania użytkoników na swoim kanale.
- Zakaz reklamowania innych serwerów
- Kanał prywatny może posiadać max 3 podkanały (za zgodą administracji więcej)
- Można posiadać jeden własny kanał posiadanie kilku kanałów grozi banem
- Zakazuje się przeszkadzania w rozmowie innym użytkownikom.
- Kanały nie aktywne więcej niż 7 dni będą automatycznie usuwane


§5. Kanały publiczne:

- Nie wchodzimy bez zaproszenia na kanał gdzie przebywają Nam nie znane osoby.
- Zakazuje się przeszkadzania w rozmowie innym użytkownikom.
- Jeżeli ktoś przeszkadza w rozmowie należy Natychmiast udać się do ADMINA w przypadku gdy w rozmowie przeszkadza Vip należy pokazać dowód.

Wydrukuj tę wiadomość